O hotelu

Zregenerujte své tělo a mysl v krásném prostředí Bílých Karpat

Horský hotel Jelenovská se nachází v blízkosti Valašských Klobouk v nádherném prostředí Bílých Karpat. Hostům je k dispozici restaurace, kavárna a venkovní terasa. Rádi uvítáme skupiny, které využijí naše konferenční prostory nebo salonek určený pro soukromé akce.

Našim hostům nabízíme širokou nabídku procedur a masáží, stejně jako možnost relaxace u venkovního či vnitřního bazénu. Sportovně založení hosté jistě ocení finskou saunu a tělocvičny, které jsou v hotelu k dispozici. V našem hotelu vítáme i školy pořádající ozdravné pobyty, pro jejichž potřeby jsme kvalitně vybaveni.

Hotel se nachází v krásné přírodní oblasti s vícero možnostmi rekreačního a sportovního vyžití. Bílé Karpaty nabízí vynikající podmínky pro turistiku a cyklistiku. Za návštěvu určitě stojí zlínská zoologická zahrada, zámek v Kroměříži, nebo přehrada Luhačovice. Samotné Luhačovice jsou velmi oblíbenou lázeňskou destinací. Dominantou oblasti jsou Pulčinské skály, největší moravský skalní labyrint nacházející se v nadmořské výšce 750 metrů. Milovníci zimy si také přijdou na své, díky lyžařskému areálu a běžkařským stezkám v okolí Valašských klobouk.

Hotel disponuje kapacitou 180 lůžek.

Hotel je díky své velikosti a lokalitě vhodný pro návštěvy skupin, spolků a škol. Jedná-li se o sportovní spolky, školy, kluby, či skupiny, jsme připravení našim hostům poskytnout příjemný a jedinečný zážitek.

V mimosezóně zde nacházejí útočiště základní školy,které zde pořádají ozdravné pobyty dětí.

V zimních měsících může být hotel výchozím místem k návštěvám Blízkých lyžařských středisek (Kohútka, Čertov – 30 km, Újezd u Valašských Klobouk – 13 km)

Hotel ve velké míře využívají také lidé, skupiny, kteří chtějí navštívit Lázeňské město Luhačovice, město Vizovice a Zlín.

Restaurace s barem s kapacitou 120 osob a přilehlý salonek – 40 osob

Pro hosty je stravování zajištěno formou polopenze nebo plné penze, snídaně formou švédských stolů, tříchodové obědové menu a večeře formou dvouchodového menu.

Kavárna (40 osob) s venkovní terasou (60 osob) a salonkem (40 osob)

Hosté mají k dispozici kavárnu se salónkem a venkovní terasou s výhledem do přírody Bílých Karpat.

Firemní akce (semináře, školení , firemní večírky)

Chcete-li v našem hotelu uspořádat firemní večírek, školení či akci jiného druhu, jsme připraveni vyhovět všem vašim požadavkům. Máme k dispozici konferenční prostory s kapacitou až 150 osob.

Svatby a oslavy

Pro svatby či jiné oslavy je k dispozici velký sál s kapacitou až 150 osob a menší prostor pro 60 hostů disponující venkovní terasou.
Oba prostory mají taneční parket.

REZERVACE

Pouze ZDE Vám garantujeme nejvýhodnější ceny

Telefon: 577 311 511

e-mail: rezervace@jelenovska.eu