O hotelu

Přijedte regenerovat svoje tělo a mysl v krásném prostředí Bílých Karpat.

Horský hotel Jelenovská s kapacitou až 181 lůžek se nachází v blízkosti Valašských Klobouk v nádherném prostředí Bílých Karpat. Hotel nabízí venkovní i vnitřní bazén, saunu a dvě tělocvičny. Dále je hostům k dispozici restaurace, kavárna a venkovní terasa. Také je možné využít některou z široké nabídky procedur a masáží, které jsou hotelem nabízeny v rámci wellness programu. Hotel také disponuje třemi konferenčními místnostmi a jedním salónkem určeným pro privátní večírky.

V okolí hotelu se nachází mnoho zajímavých míst, která určitě stojí za návštěvu. Krásné prstředí Bílých Karpat nabízí dobré podmínky jak pro turistiku, tak také pro cyklistiku. Mimo jiné stojí za návštěvu zoologická zahrada ve Zlíně, zámek v Kroměříži nebo přehrada Luhačovice. Mimo to jsou Luhačovice také velmi oblídenou lázeňskou destinací. Mezi další atraktivní místa v okolí hotelu patří určitě ještě Pulčínské skály, které jsou největším moravským skalním labyrintem, který se nachází v nadmořské výšce 600-750 metrů. Okolí hotelu nabízí také mnoho vyžití v zimním období. Nedaleko Valašských Klobouk se nachází sjezdovka. Krom toho je okolí vhodné pro běžkaře.

Hotel svou kapacitou 180 lůžek, vnitřním a venkovním bazénem, saunou , 2 tělocvičnami (stolní tenis)  je zaměřen na ubytování rodin s dětmi, sportovních kolektivů, seniorů.

Je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, školení, večírků, svateb.

V mimosezóně zde nacházejí útočiště základní školy,které zde pořádají ozdravné pobyty dětí.

V zimních měsících může být hotel výchozím místem k návštěvám Blízkých lyžařských středisek (Kohútka, Čertov – 30 km, Újezd u Valašských Klobouk – 13 km)

Hotel ve velké míře využívají také lidé, skupiny, kteří chtějí navštívit Lázeňské město Luhačovice, město Vizovice a Zlín.

Restaurace s barem s kapacitou 120 osob a přilehlý salonek – 40 osob

Pro ubytované je stravování zajištěno formou polopenze nebo plné penze, kde snídaně je podávána formou švédských stolů, oběd – tříchodové menu s výběrem ze 2 jídel a večeře formou obslužného bufetu výběrem ze 2 jídel + salátový bar (nad 40 osob),výběr ze 2 jidel + salátový bar.

Kavárna (40 osob) s venkovní terasou (60 osob) a salonkem (40 osob)

Hosté mají k dispozici kavárnu se salónkem a venkovní terasou s výhledem do přírody Bílých Karpat.

Firemní akce (semináře, školení , firemní večírky)

Chcete v klidném krásném prostředí v lese, kde Vás nikdo neruší, uspořádat se svými zaměstnanci firemní akci nebo školení?

Chcete zde uspořádat na konci roku firemní večírek?

Máte rádi grilované speciality?

Chcete se pobavit s tradiční valašskou cimbálovkou?

To vše Vám nabízí náš hotel včetně využití krytého, venkovního bazénu a rehabilitačního centra.

Svatby a oslavy

Pro svatby , oslavy narozenin, rodinných setkání je hotel vybaven velkým sálem s přilehlým salonkem s kapacitou cca 150 osob.

Pro menší svatby, oslavy pak slouží kavárna s přilehlým salonkem a venkovní terasou pro cca 60 osob.

Oba tyto prostory mají taneční parket.

REZERVACE

Pouze ZDE Vám garantujeme nejvýhodnější ceny

Telefon: 577 311 511

e-mail: rezervace@jelenovska.eu